Berserk 2017 (Recenze)

20. srpna 2017 v 13:47 | Suki-chan


Anglický název: Berserk 2017
Rok vydání: 2017
Počet epizod: 12×24 min
Žánr: Akční, Drama, Fantasy, Horor

Femto na sebe vzal podobu Griffitha, který je mezi lidmi uznávaný jako nový vůdce, který je povede k lepším zítřkům a učiní přítrž zemi zmítané válkou. Osvobozuje města a pevnosti pod nadvládou cizí armády a přidávají se k němu důvěřiví lidé. Zároveň se obklopuje apoštoly, kteří se o jeho návratu dozvěděli. Guts tak nemá ani chvíli klidu, protože je Griffith nemá v plánu nechat naživu. Opět se setkává se svými přáteli a získává nové, kteří mu mají dopomoct k výhře nad zlem, které obklopuje zemi. A jeho srdce...

Můj názor:
Tento seriál je jednoduše moje srdcovka. Určitě se opět opakuji, ale tato série jednoduše překonala všechna má očekávání a bylo úžasné sledovat pokračování něčeho tak skvělého. Napětí, akce, lehký humor, brutálnější scény a letmé romantické pohledy, které vás bolí u srdce, protože to jinak nejde.
Co se postav týče, nemám co vytknout. Každá má nějakou roli, každá má charakter a své klady i zápory. To, co jsem ovšem neocenila, byl takový závan harému. Jednoduše se mi sem nehodí žánr, který patří do hloupoučkých komedií pro chlapce, kteří chtějí mít pěkné sny.
Můj názor z minulé série se vlastně vůbec nezměnil a pokud ano, tak pouze kladně

Hudba: Hudba byla velikým plusem, stejně jako u předešlých sérií. Třetí série se tak nese v duchu stejných tvůrců jako série druhá. Opening nazpívala opět skupina 9mm Parabellum Bullet a jeho název je Sacrifice (opět trefné). Ending nazpívala Nagi Yanagi, kdy se skladba jmenuje Issai wa Monogatari. Další OST se také nezměnilo, zůstává stále Hai Yo, Ash Crow, Blood & Guts..
Grafika: Nemám co dodat, působivá v tom stylu, v jakém je. Opravdu by tam nemohla být klasická "anime" kresba a CGI byla podle mě dobrá volba. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama