Diabolik Lovers More, Blood (Recenze)

27. ledna 2017 v 8:12 | Suki-chan

Anglický název: Diabolik Lovers More, Blood
Rok vydání: 2015
Počet epizod: 12×15 min
Žánr: Bishounen, Upíři


Yui Komori má každou noc téměř ten samý sen - probudí se na místě obehnaném sloupoví, vedle krásného stromu a podivný hlas ji nazývá Evou. Jednoho večera, kdy právě jede se svými vězniteli v autě, je někdo napadne. Tito lidé poté Yui unesou, bohužel pro ni, nedostala se do o moc lepší společnosti - přeci jen, jsou to opět upíři, kteří ji potřebují k podivnému rituálu. A její sen se pomalu začíná měnit...

Můj názor:
Když už si člověk myslí, že je pro něj kapitola "Diabolik Lovers" uzavřena, musela se objevit tato hrůzostrašná věc. Opravdu, proč vytvářet tento bezduchý příběh, který nás pouze seznamuje s "povahami" našich starých, ale i nových hrdinů, kteří se baví tím, že okusují hlavní hrdinku spolu s tím, že jí opakují, že je úplně blbá a jediné, co je na ní dobré, je její krev?? Alespoň se nám u toho hlavní hrdinka nečervená a nedělá, že je to tak super. Jako zábavu při sledování tohoto odpadu vám doporučuji počítat, kolikrát ji za celou sérii kousnou. Protože s ohledem na daný počet, už měla být hlavní hrdinka v půlce seriálu mrtvá. A bylo by to tak lepší.
Jak už jsem napsala, postavy nám nemají co nabídnout. Hlavní hrdinka je hrozná, hloupá a ještě ten typ srdíčkové dívky, která prostě vůbec neví, co se děje, když se k ní sápe upír s hladovým výrazem a třikrát se ho na to zeptá, co jakože plánuje. Potom tak pětkrát vzdychne něco ve smyslu "Ne, nedělej to!" a končí epizoda.
Jediná zajímavost je minulost postav. Kdyby se seriál víc zaměřil na jejich historii a nesnažil se z toho udělat jen děsivou reklamu na hru, kterou si stejně nikdy nezahraju, určitě by udělal lépe... I přesto se však najdou lidé, kteří se na to s radostí podívají. A proč jsem se na to podívala já?? Jednoduše jsem předvídavá a mám postahované celé řady seriálů o které bych normálně nezavadilo pro případ, kdy nefunguje či vypadává internet.

Hudba: Opening Kindan no 666 je o malinko horší než opening první série. Nazpívali ho opět dva ze seiyuu - Azusa Mukami (Daisuke Kishio) a Kou Mukami (Ryouhei Kimura). Co se endingu týče, přišel mi mnohem lepší, temnější. Jeho název je Nightmare-2 od Yuuki Hayashi.
Grafika: Ale ano, snad to jediné, co se dá tak nějak pochválit.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Siginitou Siginitou | Web | 3. dubna 2017 v 10:32 | Reagovat

No tohle ani jsem už viděla a musím s tebou naprosto souhlasit :D

2 Suki-chan Suki-chan | 4. dubna 2017 v 11:16 | Reagovat

[1]: Moc děkuji, jsem ráda, že nejsem jediná, kdo to tak vidí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama