Leden 2017

Diabolik Lovers More, Blood (Recenze)

27. ledna 2017 v 8:12 | Suki-chan

Anglický název: Diabolik Lovers More, Blood
Rok vydání: 2015
Počet epizod: 12×15 min
Žánr: Bishounen, Upíři

Ajin (Recenze)

24. ledna 2017 v 19:59 | Suki-chan

Anglický název: Ajin: Demi-Human
Rok vydání: 2016
Počet epizod: 13×25 min
Žánr: Horor, mysteriózní

Berserk 2016 (Recenze)

13. ledna 2017 v 21:48 | Suki-chan
Anglický název: Berserk 2016
Rok vydání: 2016
Počet epizod: 12×25 min
Žánr: Akční, Démoni

Děj začíná tam, kde předešlé tři filmy skončili. Guts putuje po světě, odhodlám zničit všechny Apoštoly. Na své cestě potkává i mladého chlapce Isidra, který se chce stát opravdovým šermířem a elfa Pucka, kteří se ho drží zuby nehty. Guts se vrací ke svému starému příteli a kovaři Godovi, kde se však dozvídá, že Casca utekla a nikdo teď neví, kde je. Ta se během té doby dostane do St. Albionu, kam se vydal i kazatel Mozgus, který hodlá očistit svět od hříšníků..

Můj názor:
Omlouvám se, ale prostě to musím vychválit až do nebes!!
Berserk se pro mě stal srdeční záležitostí. Protože mě velmi zajímala tato série a po kousku prvního dílu jsem zjistila, že bez první série to prostě nedám a nějaké čtení děje, který se odehrál v dvacet let staré první sérii... Pff, tak hluboko bych neklesla. Takže jsem si kvůli téhle sérii shlédla první, která není graficky žádný zázrak a musím říct... Zbožňuji to!
Nová sérii mě vůbec nezklamala, byla brutální, lehce vtipná a romatická, s velkou škálou postav, které můžete litovat, nenávidět, zbožňovat... Opravdu jsem byla natěšená na každou novou epizodu. Naštěstí by na jaře měla začít vycházet další série

Hudba: Poměrně velkým požehnáním byl opening který jsem si vážně zamilovala. Píseň se jmenovala Inferno (jak trefné) a nazpívala ho skupina 9mm Parabellum Bullet. Ending nebyl také vůbec špatný, ale líbil se mi víc grafickým zpracováním. Jeho název byl Meimoku no Kanata a nazpívala ho zpěvačka Nagi Yanagi, která například nazpívala píseň Zeotrope. Co se kulisových písní týče, bylo opět z čeho vybírat. Bojovná píseň Hai Yo je pro mě téměř to samé, jako v první sérii Forces. Perličkou tak zůstává Dragon Slayer.
Grafika: Ale no tak, lidi, přeci se na anime díváte kvůli ději, ne?? Grafika mi fakt nevadila, vypadá vlastně docela drsně.
Yuri!!! on Ice (Recenze)

2. ledna 2017 v 21:23 | Suki-chan

Anglický název: Yuri!! on Ice
Rok vydání: 2016
Počet epizod: 12×25 min
Žánr: Bishounen, Drama, Komedie, Sportovní