Bokura wa Minna Kawaisou (Recenze)

23. října 2015 v 11:05 | Suki-chan
Anglický název: The Kawai Complex Guide to Manors and Hostel Behavior
Rok vydání: 2014
Počet epizod: 12×24 min
Žánr: Komedie, Romantika

Usa začíná na střední škole nový život a tak se rozhodne, že si najde přítelkyni, která bude krásná a inteligentní, stejně jako vypadá na první pohled dívka, kterou potkává v knihovně. Také se odstěhuje od rodičů a začne žít na ubytovně, která je pro něj výhodná v ceně i vzdáleností do školy.
Vše se ale podivně motá, když se dozví, že ubytovna je rozdělena na mužské a ženské křídlo, které je vybavené různými, všude válející se mi, zbraněmi, které mají ochránit nevinné slečny před mužskou populací. Neměným faktem také zůstává, že žije v jednom pokoji se zvrhlíkem, který má zálibu v mladších dívkách a také, že na této ubytovně žije i Ritsu, dívka z knihovny, která je však tichá, stále zasněná a velká čtenářka. Další nájemníci mají také své - krásná, však stále nešťastné zamilovaná Mayumi, která se nebojí pít alkohol a krásná, avšak velká potvora Sayako. Všichni nájemníci dovádí Usu do stavu šílenství, ale domů už ho nevemou a přece jen, je tu jeho vysněná dívka...


Anime bylo krásně odlehčené, zábavné, padaly hlášky, které byste od romantického anime nečekali a spolu s hudbou a grafikou to bylo super, přesně na letní období. Anime jsem shlédla během dvou dnu, což mě poslední dobou anime zrovna nedonutí. Pobavilo a ačkoliv se vlastně nic nevyřešilo a více méně od začátku do konce nic nezměnilo, určitě se k některým scénkám vrátím.

Hudba: Se mi velmi líbila. Opening s názvem Itsuka no, Ikutsuka no Kimi to no Sekai od zpěvačky fhany byl jemný a roztomilý. U endingu se mi líbil pouze začátek. Jeho jméno je My Sweet Shelter a nazpívali ho tři dívčí postavy z anime - Kana Hanazawa (Ritsu Kawai), Rina Sato (Mayumi Nishiko) & Hisako Kanemoto (Sayaka Watanabe).
Grafika: Kresba se mi velice líbila, spolu s hudbou a dějem to byla perfektní kombinace.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama