Srpen 2014


Blood Lad (Obrázky)

16. srpna 2014 v 13:17 | Suki-chanBlood Lad (Online//Download)

16. srpna 2014 v 13:17 | Suki-chan

Online

Shirai.cz - Pro sledování je nutná registrace!


Download


Blood Lad (Recenze)

5. srpna 2014 v 17:48 | Suki-chan
Anglický název: Blood Lad
Rok vydání: 2013
Počet epizod: 10×25 min
Žánr: Komedie, akční, fantasy

Charlie Blood Staz miluje japonské věci. Hry, mangy, anime, postavičky z různých seriálů a jeho pokoj je tím přeplněný. To by možná nevypadalo tak divně, kdyby nežil ve světě démonů, nebyl upírem a jedním z Bossů. Jeho život je však klidný, dalo by se snad říct, že až nudný, to vše až do okamžiku, kdy se v jeho světě objeví lidská dívka, Fuyumi. Během té doby je ale jeho území napadnuto a Fuyumi je sežrána masožravou kytkou, ale nezemře, stane se z ní duch. Staz jí slíbí, že z ní udělá zase člověka. Ale je jeho snaživost zapříčeněná touhou po Fuyumině krvi, přirozeností upíra a nebo něčím silnějším??


Upířích seriálů a filmů je víc než dost, ale i přesto se objevují nové a nové. Takže i já jsem tentokrát šáhla po něčem takovém a musím říct, že... No, upřímně nevím. Ze začátku to mělo něco do sebe, dokonce jsem si říkala "Konečně jsi na něco kápla!", ale později mě to začínalo trochu otravovat a dusit.
Vynechám to, že některé postavy byly otravné, že nemusím takové ty vyloženě hodné holky jako je Fuyumi, takže postava Hydra Bell se mi docela líbila i přesto, že to byla opět ta "dívka, která překáží".
Co se děje týče, na seriál, který má deset dílu mi to přišlo trochu přeplácané (teda pokud neudělají druhou sérii!)
Ale nemůžu přece jenom kritizovat, ne?? Našli se i chvíle, kdy jsem s napětím očekávala, co bude. Dokonce jsem se u některých vtípků pousmála a prostě to nebylo jedno z nejhorších anime, které jsem kdy viděla. I přesto doufám, že to co by se mohlo zlepšit, se zlepší, pokud teda bude druhá série na kterou to i vypadá.
A k závěru... Kterej inteligent vymyslel, že všechny ty dobrý momenty, okamžiky a části nacpe do jednoho jedinýho dílu?! Protože co se kvality týče, se mi opravdu líbil nejvíc asi ten poslední...

Hudba: Mě zklamala. Dá se to říct jak o openingu, tak i o endingu, částečně i o OST. Prostě výběr hudby nebyl můj šálek čaje, ať se na to podívám, jak chci. Ale popořádku... Opening se jmenuje Vivid a je od May´n. Tahle písnička se mi líbí asi tak prvních šest vteřin, max do sedmnácti, protože pak se začně zpívat a pro mě kouzlo končí. Ending na tom byl lépe, ale pak mě omrzel. Jeho název je Bloody Holic a je od zpěvačky Yuuky Nanri. Co se OST týče, většina je na jedno brdo, ale jsou to takové ty *neví, jak to popsat* namachrované... No, prostě pokud si to pusíte, je možné, že poznáte o jakých mluvím. O jediném OST bych se ráda zmínila a to o soundtracku se jménem Kinki. Trošku tajuplný a jeden z mála, co se mi na tomhle anime líbil.
Grafika: Ulítlá, ksichty jsou na denním pořádku.