Říjen 2013

Mayo Chiki! (Obrázky)

30. října 2013 v 10:23 | Suki-chanBrothers Conflict (Obrázky)

30. října 2013 v 10:13 | Suki-chan
Brothers Conflict (Download)

30. října 2013 v 10:06 | Suki-chan

Online

----

Download


Brothers Conflict (Recenze)

20. října 2013 v 11:15 | Suki-chan
Anglický názor: Brothers Conflict
Rok vydání: 2013
Počet dílů: 12×24 min
Žánr: Bishounen, romantický, komedie, drama

Šestnáctiletá Hinata Ema, neboli pro svou veverku Juli pouze "Chi", vyrůstala skoro celý život bez matky a ani její otec na ní nemá moc času, protože je dobrodruh. Proto, když se dozví, že si chce její otec vzít novou ženu, úspěšnou modní návrhářku, Asahinu Miwu, nechce překážet a rozhodne se přestěhovat do rezidence ke svým novým sourozencům, dětem Miwu. Sourozenců je ale třináct a k tomu jsou to všechno kluci. A ani jeden nemá v plánu s ní vycházet pouze jako rodinný příslušník...


Co k tomu říct?? Vůbec netuším, prostě Revers Harém jako řemen a mám pocit, že byl snad ze všech nejodvážnější, které jsem zatím viděla.
Bylo to hezké, postavy měly vlastní charakter (to musí být snad v každém lepším anime) a hlavní hrdinka nebyla taky takový praštěný stydlivý trdlo, jak to většinou bývá.


Hudba: Veselý, pěkný a rozzářený opening mě okamžitě nadchnul. Jeho název je Beloved x Survival a je od Gera (Doporučuju se podívat i na klip, docela vtipný). Ending si u mě velké sympatie nezískal, prostě to nebylo to co jsem čekala, ale poslouchat se to taky dalo. Jeho název je 14 to 1 a nazpívali ho Asahina Bros.+Juli, tudíž hlavní postavy.
Grafika: Byla hezká, příjemná, všechny postavy vypadaly skvostně. Musím pochválit i okolí a Emin účes. Na druhou stranu jejich nosy... Připomínali mi zvířecí...Revers Harem k pomilování :)

14. října 2013 v 20:45 | Suki-chan
Revers Harem by měla znát každá slušně vychovaná otakačka (zkomolený), která se v tomto světě už nějakou dobu orientuje. Tudíž vynechám řeči o tom, jak je to romantické, velice roztomilé a opravdu úžasné, jak jedna dívka přes svou miloučkou povahu k harému přišla...

Poslední dobou si ale všímám, že se nechávají zpracovávat hry, které fungují přesně na tento způsob. Ano, taková Amnesia či teď vycházející Diabolik Lovers, jsou toho příkladem. (A že vypadají opravdu k pomilování, co se týče bišíků :)) )
To ovšem není vše! S reversem se rozthl pytel a tak přicházejí i anime, která tu ještě nebyla a že mají opravdu vysoké kvality. Například Brothers Conflict, které oplívá rovnou čtrnácti, což není zas až tak málo...

A teď bych ráda využila jedné definice o revers haremu, která se mi dostala pod ruku:
"Anime, kde si hlavní hrdinka chová stádečko bišíků různých povah, tvarů, barev a velikostí."

Amuto × Heartbeat [MMV]

12. října 2013 v 21:15 | Suki-chan
Upřímně Amu a Ikuto byl první pár kterému jsem fandila a opravdu ho milovala.
Byli tak sladcí a roztomilí

Video - ZDE
Tenshi Kinryoku (Download)

7. října 2013 v 15:53 | Suki-chan

Episoda 1 ......... Download
Episoda 2 ......... Download
Episoda 3 ......... Download