Září 2013

Seitokai Yakuindomo (Recenze)

29. září 2013 v 21:23 | Suki-chan
Anglický název: Seitokai Yakuindomo
Rok vydání: 2010
Počet epizod: 13×25 min
Žánr: Školní život, Parodie, Komedie

Tsuda Takatoshi je obyčejný středoškolák, který přichází na Soukromou akademii Ousai, která byla ještě před rokem výhradně dívčí. Hned u brány je ale donucen prezidentkou školní rady, Amakusou Shinou, přidat se k nim jako více-prezident a tím pádem být zástupcem mužské části na této škole. Bohužel, Amakusa Shino je dívka, která vše řekne na rovinu a bez vytáček, účetní Hagimura Suzu, má IQ 180, leč je prťavá a má z toho nemalý komplex a v poslední řadě Shichijou Aria, která má v hlavě jenom "TO". Do toho se jim plete dívka milující bojové sporty, neukojitelná učitelka, školní fotografka, která hledá senzaci a mnoho dalších a dalších. A tak se Takatoshi dostává do středu oplzlých myšlenek a různých sexuálních vtipů, které né a né, brát konce...


Tohle anime se mi za jistých okolností líbilo. Ze začátku. Potom jsem si dala nachvíli pauzu, protože jsem si řekla, že se z toho zcvoknu a když jsem si uvědomila do čeho vlastně jdu, podívala jsem se na to znova. A ano, líbilo se mi to i potom.
Bohužel nemá to žádný pořádný příběh a vlastně jde jen o všelijaké grotesky, které nejsou v celku nic. Na druhou stranu, nechyběl v nich vtip, který ale pochopí pouze už v jistých směrech obeznámení lidé. Byla jsem z toho zkrátka a dobře v rozpacích.
Mojí velice oblíbenou postavou byla Suzu, protože... se dokázala vytočit, hned co jste jí oznámili, že je prostě malá.
Kolem a kolem, nudit se z počátku nebudete, ale později přichází mírnější tempo, které dokáže celé toto anime dostat do "Koše".


Grafika: Ta kresba mi nevadila, ale nebyl to můj šálek čaje.
Hudba: Je veselá a dokáže se dostat pod kůži, pokud jí k tomu dáte prostor. Opening je do značné míry takový ten skákající míček, prostě jemný hlásek a veselá melodie. Jeho název je Yamato Nadeshiko Education. Teď bych se zaměřila na písničku Jounetsu no Hana, která se mihne v jednom z dílů. Ta se mi opravdu líbila! Je od Triple Booking stejně jako opening. Ending se mi z celého tohoto anime přehrává nejčastěji. Je od zpěvačky Angelya jmenuje se Aoi Haru. Upřímně nechápu co se mi na něm tak líbilo, protože to bylo pěkně upištěný a uřvaný... No co vkus se mění (Doufám, že mi to nezůstane)

「FMS」Tsundere Heartbeat♥ {re-upload}

26. září 2013 v 19:33 | Suki-chan
"Co jsem typ za dívku?" Zeptala jsem se jednou samy sebe, protože jsem prý povahou štěně o které se někdo musí starat. NE! Určitě jsem Tsundere, jenom v méně šikovné verzi :)

Video - ZDE


Tenshi Kinryouku (Obrázky)

20. září 2013 v 22:03 | Suki-chanTenshi Kinryoku (Recenze)

20. září 2013 v 21:48 | Suki-chan
Anglický název: Angel Sanctuary
Rok vydání: 2000
Počet dílů: 3×27 min
Žánr: Akční, Ecchi, Fantasy, Romantika, Shojo

Mudo Setsuna je pořád v problémech. Ve škole se často pere, ale vždy vyvázne bez zranění. On sám nechápe co se vždy stane. Ví jenom, že kdyby při pohledu na krev neomdlel, už by místní rváči, kteří si ho tak dobírají, dávno nežili. To ale není jediná věc, která ho dokáže zastavit. Je tu i jeho mladší sestra Sára. On sám je do ní totiž naprosto zamilován. Jeho matka si proto za těchto okolností myslí, že je zrůda, která chce pouze Sáře zkazit život. Tímto to ale nekončí, všechno naopak začíná...
Když se mu nalepí na paty dva démoni, kteří ho chtějí všelijak zabít. Proč? Protože jen díky tomu můžou probudit anděla Alexiel, ženu s ohnivým mečem, která povstala proti Bohu...
Příběh o andělěch a démonech, zkaženosti světa a lásce mezi sourozenci může začít!


Tyhle tři díly byli vcelku zajímavé, ačkoliv můj první dojem nebyl moc dobrý... Mám z toho prostě smíšené pocity. Na jednu stranu příběh o kterém bych mohla tvrdit, že je určitě rozvitý až až, ale animované zpracování mi vadí. Sice jsem nikdy nečetla mangu, ale už podle těch mezer, kde mi občas něco nedávalo smysl, nebo mi to spíš přišlo odfláknuté jsem pochopila, že manga je určitě lepší. Ale porotože jsou tam andělé, kteří nejsou žádní svatí, nejsem schopná říct, že to byla chyba :)

Hudba: Nedá se to sice považovat tak docela za opening, ale píseň kterou slyšíte na začátku tak označím. Její jméno je Messiah a opravdu mě dostala. Vlastně OST v Angel Sanctuary je tajemné a zároveň tak krásné, stejně jako démoni a andělé v celém seriálu. "Ending" má zase název Knife of Romance a je od PhI.
Grafika: Zastaralá. Ale už jsem něco podobného párkrát zažila, takže se to dá překousnout. Alexiel mi přišla super!Sekai-ichi Hatsukoi II (Download)

13. září 2013 v 21:43 | Suki-chan


Episoda 1 ......... Download
Episoda 2 ......... Download
Episoda 3 ......... Download
Episoda 4 ......... Download
Episoda 5 ......... Download
Episoda 6 ......... Download
Episoda 7 ......... Download
Episoda 8 ......... Download
Episoda 9 ......... Download
Episoda 10 ......... Download
Episoda 11 ......... Download
Episoda 12 ......... Download

Sekai-ichi Hatsukoi II (Obrázky)

13. září 2013 v 21:24 | Suki-chan
[|\|ARUT0] Won't Let Go!

13. září 2013 v 20:14 | Suki-chan
Poslední dobou zde dělám jen menší úpravy, protože, abych řekla pravdu... Prostě mě ve škole dřou! Chodím domů, abych se najedla, vyspala a v pět hodin ráno vstávala (Ano, v PĚT hodin!). Ale nechci vás připravit ani o to málo a tak sem dávám mé dost oblíbené video o Narutovi! Kdo tohle video nezná by se měl rychle polepšit a pustit si ho!