Duben 2013

Novinka!! Uta no Prince-sama 2000%

29. dubna 2013 v 17:37 | Suki-chan
Možná jste to už slyšeli, možná taky ne. Nicménně já se osobně už od zimy těším na druhou řadu... Uta no prince-sama! A proč to píšu teprve teď?? Protože jsem už objevila pár nových dílů z této série! Takže už stahuju a připravuju novou recenzi...

「Legend of The Exorcist」 - Ao No Exorcist AMV

27. dubna 2013 v 14:04 | Suki-chan
A máme tu další video s démoní krví...

Video - ZDE


Ao no Exorcist {R I N} AMV ~ Closer to you

27. dubna 2013 v 13:54 | Suki-chan
Kdybych řekla, že Ao no Exorcist + tahle úžasná hudba = dokonalost!
Uvěřili byste mi??

Video - ZDEAnime, aneb jak ho vidí ostatní...

16. dubna 2013 v 21:45 | Suki-chan |  Moje zápisky
A znovu tu máme výlev všech mých myšlenek a jak to vidí ostatní...

1) Ty koukáš na Pokémony??
Někteří si pod tímto slovem představí Pokemon, Bakugan a podobné výtvory, které jsou spíše pro děti, které tomu stejně moc nerozumí. Znám ale lidi, pro které je sledování tohoto bezstarostného seriálu něčím víc. Přátelství, oddanost, boje a vytrvalost jsou v tomto případě jedny z hlavních rysů. A čím se to liší od ostatních večerníčků, nebo jiných ještě větších hrůz z USA?? S bráchou jsme se na jeden čas začali dívat na Pokemon. Pro mě odreagování a poslouchání "Ty to dokážeš!" pro bráchu zábava.
- Chci tím naznačit, že říct dívám se na Anime je pro každého naskočení těchto dětských, jednoduchých kresbiček. Smutný fakt...

2) Ty koukáš na malovaný por*o??
Ano, další věc pod kterou si to většina lidí představí. Jednou jsem i na Wikipedii narazila na podkategorii, s názvem, který tu nebudu jmenovat (nechci kazit mladší čtenáře). Nicménně, když jsem jednou nakreslila ve škole anime obrázek, kluci se hned dovtípili k tomu slovu.
- NO COMENT...

3) Nejseš nějaká divná??
Upřímně, se u toho dá vcelku pobavit. Moje "závislost" začínající u Naruta a zatím nikde nekončící se dala ze začátku ututlat. Dnes, kdy ale občas použiji sem tam japonské slovíčko a končím zalezlá u počítače, abych se na něco podívala, těžko. Bohužel, kamarádka to jednou řekla ve třídě jednomu klukovi a ukázala mu blog. Smál se, ale pozděli toho nechal.
- Smutná realita je, že je nábožný. Směju se mu za to?? Ne, nemám důvod.

4) Nechceš se dívat na něco normálního??
Tradiční otázka, která zaznívá od mé matky. Když už jí chci dokopat k nějakému filmu, nesmí být kreslený. Podle ní, jsou japonci moc uječení (když na někoho řvou, proč by taky mluvili potichu, že...) a vadí jí ty oči.
- Stejně už viděla Earl and Fairy a část Dead Note :)

A proč tohle všechno?? Vlastně jsem se jednou naštvala na svět a napsala od srdce co si myslím. (Teď když to tak čtu, tak mi to příjde nesrozumitelné, ale jsem moc líná to opravovat...)

Rosario to Vampire Capu2 (Obrázky)

12. dubna 2013 v 21:17 | Suki-chan

Kissxsis (Obrázky)

9. dubna 2013 v 19:30 | Suki-chan