Srpen 2012

Omluva

28. srpna 2012 v 11:16 | Suki-chan |  Moje zápisky
Strašně moc se omlouvám za nepřítomnost... Můj počítač měl zkrat a vymazal všechna moje rozkoukaná anime. Takže teď jsem úplně mimo. Ale budu psát o mangách, na která jsem se chystala už dlouho a teď na to mám čas... Takže se chystejte na Naruta atd.

Honey X Honey Drops // Mitsu X Mitsu Drops (Recenze)

24. srpna 2012 v 14:31 | Suki-chan

Rok vydání: 2006
Počet epizod: 2×27 min
Žánr: Drama, Romantika

V takové podivné škole existuje program, který dává právo bohatým lidem s květinou ve jméně vybrat si svého "Honey". "Honey" je služebník, který musí pomáhat se vším co jeho pán potřebuje až do maturity, pokud se tak nestane, bude vyhozen ze školy. Yuzuru Hagino se stala "Honey". Normálně by to odmítla, ale její rodina se díky tomu zbavila dluhů a bratr se dostane na velice drahou střední. Jenže se stala "Honey" Kaie Renga, u kterého žádná nevydržela déle jak 3 dny...

Můj názor:
Přečetla jsem si o tom první recenzi. V tom stálo, jak je to sexistický. Přečetla jsem si druhou recenzi, protože lidé mají různé názory. Tam stálo, že skončí v posteli. Moje vykulené oči, byli větší než tenisové míčky. Pak jsem si řekla: Bože, vždyť by to potom bylo v kategorii začínající na "P"... Tak jsem to skoukla a žádné skončení v posteli nebylo! Jen mě štvalo, jak Kai a Chihaya vypadali skoro stejně, až na barvu vlasů a očí. Tomu se říká něco nakreslím, vypadá to sexy, tak to nakreslím znova, ale jinou barvou. Pravdou je, že Renga se mi líbil daleko, ale daleko víc...

Download:

Ikoku Irokoi Romantan (Recenze, Download)

21. srpna 2012 v 17:15 | Suki-chan

Rok vydání: 2007
Počet epizod: 2×25 min
Žánr: Komedie, Romantika, Shounen Ai & Yaoi

Oumi Ranmaru, mladý syn mafiána si má vzít o něco starší kamarádku Kaoru. Oba z toho nejsou moc nadšení, neustále se hádají a dělají si naschvály. Kaoru ale prosadí, aby alespoň svatba proběhla na lodi plující do Itálie. Když je po svatbě a mají prožít svojí první společnou noc, oba se pohádají a Ranmaru je vyhozen z pokoje. Proto jde do baru, kde se pohádá se svým bratrancem, který se do Kaoru zamiloval a strhává se rvačka. Naštěstí do toho zakročí Al, který mu pomůže a na vítěztví jdou opět do baru. Al ho vezme k sobě do pokoje a Ranmaru ho požádá, jestli by nemohl zůstat přes noc...

Můj názor:
Není to špatné. Ale kdybych teprve s Yaoi začínala, nedoporučovala bych to. Přece jen toto bylo moje 3 Yaoi a myslím, že jsem šok neprotrpěla (jsem hold nenormální), ale ostatní popisují jak by to nedoporučovali, tak se budu držet jejich kázání... Graficky se to vyvedlo, rozhovory dávali smysl a... Vlastně to bylo celé jen o ústřední dvojici. Jediné co jsem nepochopila, bylo... že by si ho Al vůbec nevšiml, kdyby neměl to kimono!! Takže ho chtěl jen kvůli japonskému původu a KIMONU... Bóže!!!

Download:


Sekai-ichi Hatsukoi II (Recenze)

21. srpna 2012 v 15:21 | Suki-chan
Anglický název: Sekai ichi Hatsukoi II
Rok vydání: 2011
Počt epizod: 12×24 min
Žánr: Animovaný, komedie, romantický

Příběh začíná tam, kde první řada končila. Takano Masamune se snaží Onoderu Ritsu přesvědčit, že ho miluje. Do toho se jim pořád plete Yokozawa Takafumi, který myslí, že ho Ritsu chce opět opustit, tak jak to udělal na střední. Kisu začíná ohleduplnost Yukiny a věta: "Tak příště" vytáčet. Když, ale vidí jak vychází z práce s dívkou, rozchází se s ním i přesto, že ho miluje. A poslední pár je mangaka Yoshino a jeho editor Hatori. Mezi ně se pořád připlétá Yanase, který chce Yoshinu jen pro sebe...


Pořád skvělá práce, která se dá očekávat od režiséra Sekai-ichi Hatsukoi, Junjou Romantica a Higurashi. Nemám co vytknout, jenom, že ostatním párům se dalo ménně prostoru, než hlavním postavám. I speciální díly, které se objevili, pobavili a uchvátili mé Yaoistické já, takže palec nahoru..

Kirepapa (Recenze, Download)

21. srpna 2012 v 10:15 | Suki-chan

Rok vydání: 2008
Počet epizod: 2×30 min
Žánr: Komedie, Romantika, Shounen Ai & Yaoi

Takatsuka Chisato byl na střední škole zneužit svým nejlepší přítel. Nyní, když je mu 35 let, je spisovatel a má syna Rijua, je odhodlaný od svého milovaného synáčka odhánět všechny přátele, tedy všechny potencionální úchyly. Jediný, který se už přes čtyři roky drží je Sakaki Shunsuke. Jaké je, ale jeho překvapení, když zjistí, že jeho oblíbená autorka Saki Shunka je Shunsuke?? A to, že se kolem jeho syna točí jenom kvůli němu??

Můj názor:
Jak někdo může dát tak debilní jméno! Shunka, Shunsuke!! Ale jo zpátky k anime... Grafika byla povedená, jen mě iritují kluci s těma maxi očima. Bohužel tomuto jsem se nevyhla, ale příběh to tak nějak vynahrazuje, navíc vypadají roztomile... Příběh má předvídatelný konec, to co bude mezitím ne. Jinak nemám co vytknout.

Online


Pet Shop of Horrors (Recenze, Download)

20. srpna 2012 v 10:19 | Suki-chan

Rok vydání: 1999
Počet epizod: 4×22 min
Žánr: Drama, Fantasy, Horror

Chcete mít doma něco speciálního?? Zajděte do krámku se zvířaty v Čínské čtvrti, který vede tajemný a podivínský hrabě D. Dají se tady nalézt skoro všechna zvířata od brouků po hady, leguány a tygry. Pořád vám to nestačí?? V tom případě si můžete koupit medůzu, mořskou pannu, nebo jiného "živočicha" z různých koutů světa, pokud dodržíte 3 smluvené podmínky. Pokud ne, ve většině případech zemřete...

Můj názor:
Tyto čtyři díly jsou nezapomenutelné a měl by je znát každý otaku. Graficky to sice není tak skvělé, příběh to ale plně vynahrazuje. Překvapivé konce, které jsou někdy i nedořešené se mi líbily. Jinak nemám co vytknout.

Download:
+Anime - Rozcestník

19. srpna 2012 v 13:21 | Suki-chan |  Anime

Seriály

Filmy

OVA


Togainu no Chi (Recenze)

18. srpna 2012 v 22:34 | Suki-chan
Rok vydání: 2010
Počet epizod: 12×25 min
Žánr: Animovaný, akční, sci-fi

Ve městě Tošima, které je ovládané drogovým podnikem Viscio, se hraje krvavá hra Igura. "Známková hra" je o sezbírání od protihráčů 10 či více známek a sestavení královské postupky nebo Full House. Pokud to zvládneš a mezitím nezemřeš, smíš vyzvat II Reho, vítěze této hry. Akira by do této hry nikdy nešel, ale když je obviněn z vraždy, kterou nespáchal a hrozí mu doživotí, předstoupí před něj žena s nabídkou: Vyhrát hru a tím získat svobodu. Ačkoliv Akira z počátku nechce, podvolí se a vydá se do Tošimy, krvavého města. Zvítězí či zemře??


Na Togainu no chi jsem se připravovala dloooouho. Ale... čekala jsem víc krve, víc mrtvol, víc akce... A dočkala jsem se kluka oděného v černém, který to umí dobře s katanou (nebo s něčím podobným). Nicménně jsem viděla horší, ale i lepší a navíc to vypadá, že jsou všichni homosexuální... Ale jo, myslím, že tam je od každého trochu a tím si mě to získává. Jen faktem zůstává, že jsem se nejvíce smála Katům (až uvidíte, pochopíte)...

Seitokaichou ni Chuukoku // Hey President Class! (Recenze, Download)

17. srpna 2012 v 20:58 | Suki-chan

Rok vydání: 2009
Počet epizod: 2×30 min
Žánr: Romantika, Komedie, Shounen Ai & Yaoi

V karate kroužku jsou dva kamarádi Chiga a Kokusai. Kokusai je druhák a třídní prezident. Chiga je prvák a zastává pozici víceprezidenta. Zatím co Chiga je uzavřený, Kokusai je spíše ňouma, na kterého letí úchyláci, když jede autobusem domů. Chiga se tedy nabídne, že mu bude dělat bodyguarda a doprovázet ho domů. Jaké je, ale jeho překvapení, že kouzlo, kterému podléhají úchyláci začíná i na něj působit?? Jsou jeho city opětovány??

Můj názor:
Nikdy jsem nezažila tolik srandy, jako právě v tomto yaoi. Opravdu jsem se bavila při každé hlášce, ksichtíku, gestu... Grafika je hezká a roztomilost hlavních postav jí podporuje. Vlastně jde jen vytknout nedokončenost děju. Třeba kdo byl ten úchyl, co mu to udělal?? Jinak ale tomuto OVA nic nevyčítám.

Download:

Tight Rope (Recenze, Download)

16. srpna 2012 v 11:19 | Suki-chan

Rok vydání: 2012
Počet epizod: 2×20 min
Žánr: Komedie, Romantika, Shounen Ai

Dědic yakuzy Oohara Ryuunosuke je už odmalička stranou od lidí a proto se nelze divit, že má jediného kamaráda Satoya Naokiho, kterého zároveň i miluje. Ačkoliv se mu Ryuu už několikrát vyznal a své city neskrývá, Nao mu dovolí pouze polibek a to Ryua trápí. K tomu se, ale právě kvůli Naokimu brání převzetí dědictví, protože si myslí, že ho ztratí. Co když se, ale provalí, že je "pátý" čili dědic mafie?? Ohrožuje to Naokiho?? Zajdou někdy dál, než k polibku?? A stane se Ryuu dědicem yakuzy??

Můj názor:
Protože je toto OVA poměrně nové, grafické zpracování je hezké. Příběh, no konec byl předvídatelný, zbytek zas tolik ne. Romantika se objevovala občas a stejně tak i vtipy u kterých jsem se, ale opravdu smála.

Download: