Únor 2012

Odkazy

28. února 2012 v 10:39 | TheElid99 |  K Blogu
Pokud chcete přidat odkazy na svoje stránky tak prosím sem!

K čemu slouží??

28. února 2012 v 10:38 | TheElid99 |  K Blogu
Ahoj,
pokud máte dotazy k anime, nebo mi chcete nějaké doporučit, budu maximálně ráda...

Rosario to Vampire (Recenze)

10. února 2012 v 17:41 | Suki-chan
Anglický název: Rosario + Vampire
Rok vydání: 2008
Počet epizod: 13×24 min
Žánr: Akce, Démoni, Ecchi, Fantasy, Komedie, Harém, Školní

Aono Tsukune se nemůže dostat na žádnou střední školu. I tak ale shodou náhod a okolností nasedne do autobusu, který ho odváží přímo do Yokaie. Na pohled mile vypadající škola, která je speciální tím, že v ní nestudují žádní lidé, ale monstra a obludy všeho druhu. Rád by se otočil a dostal se zpátky domů, ale autobus je pryč a ke všemu do něj nabourá Moka, upírka, která se chce stát jeho kamarádkou.


Ecchi, Ecchi, Ecchi... Upřímně každou ecchovku srovnávám se Seikon no Qwaser a... Rosario to Vampire je jednoduše horší. Neříkám, že nebylo čemu se zasmát, ale pokud kolísá i příběh a epizoda od epizody je skoro stejná, tak.. nemůžu být hodná. Tudíž tohle anime si pusťte, pokud se nudíte a nevíte do čeho píchnout. A nebo si ho raději vůbec nepouštějte a najděte si něco jiného!
Poznámka: Druhá série je minimálně o 75% lepší!

Hudba: Opening je veselý, hravý a jde do sladších tónů. Jeho název je Cosmic Love a nazpívala ho zpěvačka Nana Mizuki. Ending jsem si už od prvních tónů zamilovala a v mém telefonu vládne. Jeho název je Dancing in the Velvet Moon opět od Nany Mizuki.
Grafika: Co můžete čekat od Ecchovky?? Ano, typujete správně... Kalhotky a prsa! Všude byla, všude jsou a všude budou. Žádná prsa, malá prsa, střední prsa, velká prsa... Kalhotky bílé, černé, červené, s potiskem.. Mně jako holce, to nic nedělá a asi nikdy dělat nebude. Omlouvám se! Smějící se